
Magda Adamek z zespołem
Już 6 lutego w Studiu Koncertowym im. Tadeusza Nalepy Polskiego Radia Rzeszów odbędzie się koncert Magdy Adamek z zespołem. Słuchaczy czeka energetyczny i pełen emocji wieczór w wykonaniu artystki, która od lat konsekwentnie buduje swoją muzyczną markę.
Magda Adamek – wokalistka, pianistka, kompozytorka
Magda Adamek śpiewa, odkąd pamięta. Od wczesnej młodości pisała teksty, piosenki i muzykę, traktując twórczość jako naturalny sposób wyrażania emocji.
Współpracowała z wieloma różnymi zespołami w Polsce i Norwegii. Aż w końcu postawiła na swoją solową karierę i już jej pierwsze piosenki zostały bardzo pozytywnie odebrane przez środowisko muzyczne. Spędziła 25 tygodni w pierwszej piątce list przebojów Polskiego Radia Rzeszów i Lublin w 2020 roku! Jej piosenka ‘Byle do Rana’ została wybrana „Piosenką Roku 2020” w plebiscycie Radia Rzeszów. Pozostałe single również gościły na wielu antenach radiowych i TVP, listach przebojów oraz w programach telewizyjnych.
Łącząc siły ze świetnymi muzykami zespołu Pozytywni, można również zobaczyć, że Magda to wulkan energii, a cały zespół na scenie łączy ogromny profesjonalizm z emocjami.
Ta pop-rockowa formacja to połączenie doświadczenia, umiejętności i fascynacji muzyką ze smakowitym rockowym graniem!
W skład zespołu wchodzi czterech instrumentalistów, współpracujących ze sobą od wielu lat przy różnych projektach: Michał Lewartowicz – gitara, Grzegorz Pusztuk – instrumenty klawiszowe, Paweł Nowak – perkusja i Michał Kowalczyk – Bas. Całości dopełnia wokal Magdy Adamek.
Zapraszamy na koncert do Polskiego Radia Rzeszów, 6 lutego o godz. 20. Bezpłatne wejściówki można otrzymać wysyłając maila: koncert@radio.rzeszow.pl

