Koszykarze Opteam Resovii awansowali do III rundy play-off. W rewanżowym spotkaniu pokonali u siebie Znicz Basket Pruszków 85;75 przegrywając po dwóch kwartach 34;42. Kolejne jednak rzeszowianie wygrali czterema i dwunastoma punktami. Cieszę się, że we właściwym momencie wróciliśmy do gry – mówił trener Opteam Resovii Kamil Piechucki:
Najwięcej punktów dla gospodarzy rzucili: Zaguła 21 oraz Jędrzejewski 16. Pierwszy mecz w Pruszkowie Resovia wygrała ośmioma punktami. W najbliższą sobotę w pierwszym meczu III rundy rzeszowianie zagrają na wyjeździe z Turowem Zgorzelec.
Tekst: Bartłomiej Wisz / Fot.: PRR, arch.





![Pożar w Starej Wsi. Policjanci sprowadzili dzieci z balkonu i wynieśli psy z domu [AKTUALZIACJA] 42 - Polskie Radio Rzeszów Pożar w Starej Wsi. Policjanci sprowadzili dzieci z balkonu i wynieśli psy z domu [AKTUALZIACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Pozar-w-Starej-Wsi.-Policjanci-sprowadzili-dzieci-z-balkonu-i-wyniesli-psy-z-domu-AKTUALZIACJA.jpg)

