Żywność najwyższej jakości od podkarpackich rolników jest dziś [27.04] dostępna w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. Odbywa się tam „Podkarpacki Bazarek”. To zdrowa i ekologiczna żywność, a także nasiona, krzewy i drzewka w sam raz na wiosnę.
Odwiedzając Boguchwałę każdy kupi zdrowo, bezpośrednio od podkarpackich rolników
– mówi Robert Pieszczoch, dyrektor ośrodka.
Dyrektor PODR w Boguchwale odniósł się też do pytań o to, czy produkty dostępne na Podkarpackim Bazarku są przebadane i bezpieczne.
Wszyscy rolnicy, którzy sprzedają na Podkarpackim Bazarku mają stosowne uprawnienia. Ta zywność jest najwyższej jakości. Nie mamy się czego obawiać
– dodaje Robert Pieszczoch.
Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem konsumentów. Co miesiąc bierze w nim udział również około 100 wystawców.
Tekst i fot.: Szymon Taranda




![Czołowe zderzenie auta i busa na DK9. Droga w Widełce jest już przejezdna [AKTUALIZACJA] 5 - Polskie Radio Rzeszów Czołowe zderzenie auta i busa na DK9. Droga w Widełce jest już przejezdna [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/05/34444-120x86.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Łatwogang uzbierał 12 milionów dla ośmioletniego Maksa Tockiego! [STREAM] 6 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Łatwogang uzbierał 12 milionów dla ośmioletniego Maksa Tockiego! [STREAM] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/05/WhatsApp-Image-2026-05-22-at-16.32.25.jpeg)

