Trener piłkarzy trzecioligowej Siarki Tarnobrzeg – Dariusz Kantor podpisał z klubem umowę na kolejne dwa lata. Przypomnę szkoleniowiec objął zespół Siarki ponad dwa lata temu – wtedy zastąpił na stanowisku trenera Łukasza Becellę. Poprzednio Dariusz Kantor był szkoleniowcem Wisłoki Dębica. Obecnie Siarka zajmuje II miejsce w tabeli III ligi – ma 59 punktów – do lidera Wieczystej Kraków traci 10. Jutro w spotkaniu 29 kolejki siarkowcy zagrają na wyjeździe z KSZO Ostrowiec.
Tekst: Bartłomiej Wisz / Fot.: pixabay





![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

