Tenisistki stołowe Fibrain AZS Politechniki Rzeszów stają przed szansą obrony Pucharu Polski. Finałowy turniej w Rzeszowie odbędzie się w najbliższą niedzielę a poza gospodyniami zagrają I ligowe zespoły: AZS Olsztyn, MKS Skarbek Tarnowskie Góry i Wamet Dobry Wiązar Dąbcze. Jak zapowiada trener akademiczek Karol Paśko jego zespół zagra w najmocniejszym składzie z Zuzanną Wielgos, Dominiką Wołowiec, Oliwią Wątor i Aleksandrą Guzik.
W zakończonym niedawno debiutanckim sezonie ekstraklasy rzeszowianki zajęły bezpieczne, szóste miejsce w tabeli.
Tekst: Bartłomiej Wisz / Fot.: pixabay





![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 18 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

