Mefedron oraz 27 tabletek MDMA zabrał ze sobą 37-letni mieszkaniec Rzeszowa, który zgłosił się do jednego z rzeszowskich szpitali na planowany zabieg. Narkotyki znalazł personel lecznicy i powiadomił o tym policję.
Z uwagi na stan zdrowia mężczyzna musiał zostać w szpitalu. Policjanci przedstawią mu zarzut posiadania niedozwolonych substancji, gdy zakończy hospitalizację. Za to przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Opr. dw, fot. Polskie Radio Rzeszów

![Opóźnienia pociągów na Podkarpaciu. Awaria składu w Rogóżnie wstrzymała ruch [AKTUALIZACJA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Silne opady śniegu powodują utrudnienia kolejowe na Podkarpaciu](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/srednio-strzal-kobieta-czeka-na-pociag-e1763891855860-350x250.jpg)
![Resovia bez Pucharu Polski. Lublin triumfuje w finale w Krakowie [ZDJĘCIA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Resovia bez Pucharu Polski. Lublin triumfuje w finale w Krakowie [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSC00820-350x250.jpg)




