Siatkarska Asseco Resovia powoli kończy kompletowanie składu na nowy sezon. Klub poinformował o podpisaniu kontraktu z 25-letnim przyjmującym – Czechem Lukášem Vašiną. Ostatnio grał w GKS-esie Katowice, a przed laty m.in. w Skrze Bełchatów oraz czeskim zespole VK CEZ Karlovarsko. Vašina to także były mistrz Europy kadetów i srebrny mistrzostw Europy juniorów.
Lukáš Vašina jest szóstym nowym zawodnikiem w Asseco Resovii. Wcześniej klub pozyskał Bartosza Bednorza, Patryka Niemca, Dawida Wocha, Cezarego Sapińskiego i Słoweńca Gregora Ropreta. Nowym szkoleniowcem będzie Fin Tuomas Sammelvuo.
Tekst: Bartłomiej Wisz / Fot.: pixabay




![Czołowe zderzenie auta i busa na DK9. Droga w Widełce jest już przejezdna [AKTUALIZACJA] 5 - Polskie Radio Rzeszów Czołowe zderzenie auta i busa na DK9. Droga w Widełce jest już przejezdna [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/05/34444-120x86.jpg)


