Na stadionie miejskim w Ropczycach rozpoczął się piknik militarny z okazji 85 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Organizuje go Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA.
W programie przewidziano pokazy, występy, atrakcje dla dzieci, a także szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Podczas wydarzenia zbierane będą fundusze na leczenie 3-letniego Maksia Kocana, który potrzebuje wsparcia w walce z problemami ortopedycznymi. Wstęp na piknik jest wolny.
Tekst: Maciej Idzik, fot. pixabay

![[AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA] Wybuch telefonu w internacie w Ropczycach. Osiem osób w szpitalu 2 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA] Wybuch telefonu w internacie w Ropczycach. Osiem osób w szpitalu](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/1000023611-1-120x86.jpg)
![[WIDEO] 124 km/h przy ograniczeniu do 50. Kierowca stracił prawo jazdy i dostał 5 tys. zł mandatu 3 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Kopytowej. Nie żyje 80-letni mężczyzna](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/08/Wypadek-w-Kopytowej.-Nie-zyje-80-letni-mezczyzna-120x86.jpg)





