Rzeszowski Dzień z Profilaktyką Cukrzycy – pod tym hasłem w najbliższą sobotę będzie można bezpłatnie skorzystać z pomiarów cukru i ciśnienia, badania wzroku i składu ciała, konsultacji z lekarzem, dietetykiem klinicznym, psychologiem i podologiem. Stoiska ustawione zostaną przed i wewnątrz Międzynarodowego Centrum Integracji Feniks przy ul. 3 Maja 13 w Rzeszowie. Organizatorem wydarzenia jest Koło nr 1 w Rzeszowie Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.
Z jego prezesem, Andrzejem Mielcarkiem, rozmawiała Bernadeta Szczypta.
Tekst: Bernadeta Szczypta, fot. Mikołaj Tomasiewicz





![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

