Siatkarze Asseco Resovii przegrali na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem 0;3 w meczu 2 kolejki Plus Ligi. Pierwszego seta gospodarze wygrali 26;24, drugiego 25;21 a ostatniego już 25;15. Nagrodę dla najlepszego zawodnika meczu otrzymał atakujący mistrza Polski Arkadiusz Żakieta.
We wcześniej zakończonym spotkaniu Bogdanka LUK-u Lublin wygrała z Treflem Gdańsk 3:2. W zespole z Lublina zadebiutował Wilfredo Leon.
Tekst: Bartłomiej Wisz




![Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA] 5 - Polskie Radio Rzeszów Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/AKTUALIZACJA-Makabryczne-odkrycie-w-Lutoryzu.-Ludzkie-szczatki-na-budowie-domow-jednorodzinnych-4-120x86.webp)
![Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/AKTUALIZACJA-Makabryczne-odkrycie-w-Lutoryzu.-Ludzkie-szczatki-na-budowie-domow-jednorodzinnych-4.webp)

