Wiele osób zdecydowało się na spędzenie pierwszego jesiennego weekendu w Polańczyku. Słoneczna pogoda sprzyja wędrowaniu, korzystaniu jeszcze ze sprzętu wodnego, a także rowerowym wycieczkom. Jest spokojniej niż w sezonie. Wzgórza nad Soliną są jeszcze zielone. Na miejscu była Monika Domino.
Pogoda sprzyja wypoczywaniu.
Autor, fot. Monika Domino











![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 7 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce.jpeg)

