Jak ustaliła policja, 82-letni mężczyzna zabił małego kota uderzając nim o rosnące na podwórku drzewo. Gdy zwierzę nie dawało oznak życia, senior wyrzucił je do wiaderka. Do zdarzenia doszło na prywatnej posesji w gminie Gorzyce.
Policjanci zatrzymali 82-latka, który usłyszał zarzut zabicia zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem, grozi mu do trzech lat więzienia. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policji.
Opr. dw, fot. PRz


![2,5 roku więzienia dla 18-letniego Remigiusza Ż. za przygotowania do zamachu i wspieranie Państwa Islamskiego [AKTUALIZACJA] 3 - Polskie Radio Rzeszów 62-latek z Ulucza oskarżony o zabójstwo partnera córki. Sprawa trafiła do sądu](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/zblizenie-mloteczek-pojecia-osad-350x250.jpg)





