Powoli ku końcowi zbliża się rok 2024 więc pora na podsumowania. Na specjalnym Media Treningu występ swych bokserów podczas Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików podsumował MUKS Iryda Mielec.
Była okazja by podziękować zdobywcom 3 brązowych medali podczas tej imprezy. Jeden z nich wywalczyła Aleksandra Kogut.
Z brązowym medalem z Ciechocinka wróciła także Kamila Parkosz, która zdaje sobie sprawę, że czeka ją jeszcze sporo pracy.
Prezes mieleckiej Irydy Jarosław Nieć jest dumny z występu dziewcząt ale odczuwa lekki niedosyt.
Trzeci brąz z Mistrzostw Polski przywiózł Olaf Tomasik. Gratulujemy!
Tekst, fot.: R. Pytka








![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 9 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


