W sobotę (16.11) szpital w Przeworsku zaprasza mężczyzn na akcję profilaktyczną „Męski serwis”. W godzinach od 9:00 do 13:00 będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji urologicznych, wykonać badania ciśnienia, poziomu glukozy, a także nauczyć się samobadania przy użyciu specjalnych fantomów.
Natomiast niedziela w Mielcu to „Męskie spotkanie o męskich sprawach”. W Centrum Integracji Organizacji Pozarządowych odbędzie się wydarzenie prozdrowotne kierowane do mężczyzn w każdym wieku. Organizator, Fundacja Onkologiczna „Zwalcz go uśmiechem” zaprasza od godz. 10:00. W programie są bezpłatne konsultacje z urologiem oraz możliwość wykonania USG jąder i prostaty.
Tekst: A.Radochońska



![[WIDEO] 124 km/h przy ograniczeniu do 50. Kierowca stracił prawo jazdy i dostał 5 tys. zł mandatu 4 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Kopytowej. Nie żyje 80-letni mężczyzna](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/08/Wypadek-w-Kopytowej.-Nie-zyje-80-letni-mezczyzna-120x86.jpg)




