Podczas obchodu dzielnicowy jarosławskiej komendy zwrócił uwagę na pieszego, który na widok przejeżdżającego radiowozu wykrzykiwał słowa wulgarne pod adresem policjantów.
W trakcie sprawdzania jego danych w policyjnych systemach okazało się, że 44-letni mieszkaniec Kielc jest poszukiwany od dwóch miesięcy listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Jędrzejowie. Ma do odbycia karę półtora roku pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie skąd trafi do zakładu karnego. Za zakłócenie porządku publicznego został ukarany mandatem karnym.
fot. archiwum


![14-letnia Kornelia z Jarosławia odnaleziona. Policja zakończyła poszukiwania [AKTUALIZACJA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Tragiczny wypadek w Jeżowem. Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/policja-e1765385054557-350x250.jpg)

![Zima daje się we znaki. Trudne warunki jazdy na drogach wojewódzkich [AKTUALIZACJA] 5 - Polskie Radio Rzeszów Intensywne opady śniegu na Podkarpaciu. Drogi przejezdne, ale warunki bardzo trudne](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/transport-3916275_1280-120x86.jpg)


