22 listopada o godzinie 20:00 w Studiu Koncertowym im. Tadeusza Nalepy odbył się koncert zespołu Mr.Pollack.
SKŁAD ZESPOŁU:
Grzegorz Polak – perkusja – kontynuuje dzieło swojego zmarłego brata wirtuoza gitary Jacka Polaka
Marek Kozik – gitara I śpiew
Kuba Wojdyła – gitara basowa
fot. F.Kłęk







































![[AKTUALIZACJA] Prezydent Rzeszowa z votum zaufania od radnych. Udzielono mu również absolutorium 40 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Prezydent Rzeszowa z votum zaufania od radnych. Udzielono mu również absolutorium](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Prezydent-Rzeszowa-z-votum-zaufania-od-radnych-120x86.jpg)


