Podejrzani o usiłowanie zabójstwa zostali zatrzymani przez słowackich policjantów i przebywają w areszcie.
Przypomnijmy, do strzelaniny doszło w piątek (20.12) późnym wieczorem w Kniażycach w powiecie przemyskim. Jak informuje przemyska policja, nieznani sprawcy oddali kilka strzałów z broni palnej do mężczyzn zamieszkujących w jednym z budynków. Ranny został 58-letni obywatel Armenii. Mimo zarządzonej blokady dróg, nie udało się ich zatrzymać sprawców.
Dzięki współpracy przemyskich policjantów z funkcjonariuszami pionów kryminalnych KWP w Rzeszowie i innych jednostek ustalono jednak podejrzanych. To obywatele Polski w wieku 34 i 39-lat. Po zdarzeniu opuścili kraj i wyjechali na Słowację. Wydano za nimi listy gończe.
Śledczy czekają teraz na decyzję sądu słowackiego dotyczącą przekazania mężczyzn władzom Polski.
Opr. dw, fot. KPP Przemyśl



![Zderzenie dwóch samochodów w Rzeszowie. Kobieta z obrażeniami ciała zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie dwóch samochodów w Rzeszowie. Kobieta z obrażeniami ciała zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/443-373680-350x250.jpg)



