Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 64-latka, który najprawdopodobniej został potrącony przez samochód.
Do zdarzenia doszło w Radawie na ul. Ignasze. Sprawca nie udzielił pomocy poszkodowanemu i odjechał z miejsca zdarzenia.
Trwają jego poszukiwania – mówi asp. szt. Anna Długosz, oficer prasowy KPP w Jarosławiu:
Policjanci apelują do wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu tel. 47 8241310 lub z Posterunkiem Policji w Wiązownicy tel. 47 8241570.
Oprac. J.Ślońska


![[AKTUALIZACJA] Dwie kolizje na Podkarpaciu. Zderzenia samochodów w Sędziszowie Małopolskim i w Rzeszowie 3 - Polskie Radio Rzeszów Kolizja dwóch aut na drodze krajowej nr77a w Nisku. Utrudnienia dla kierowców](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/05/Kolizja-dwoch-aut-na-drodze-krajowej-nr77a-w-Nisku.-Utrudnienia-dla-kierowcow-120x86.jpg)






