Policja ustala okoliczności śmiertelnego wypadku w gospodarstwie rolnym w jednej z podzambrowskich miejscowości. W niedzielę po południu dwa byki zaatakowały dwóch mężczyzn, którzy weszli do obory. Wskutek obrażeń zmarł 68-letni mężczyzna, drugi z obrażeniami trafił do szpitala.
Dyżurny komendy powiatowej policji z Zambrowa (Podlaskie) zgłoszenie o wypadku w gospodarstwie rolnym dostał po godz. 13. Bliższe okoliczności nie są jeszcze znane, policja potwierdza jedynie, że wskutek obrażeń po ataku dwóch byków zmarł na miejscu 68-letni mężczyzna, do szpitala z obrażeniami trafił 85-latek.
Według informacji uzyskanych przez PAP w straży pożarnej, ranny to najprawdopodobniej sąsiad ofiary tego wypadku. Wezwani strażacy pomagali na miejscu zabezpieczyć zwierzęta. (PAP)




![Zasypane, zakopane... w Przemyślu [ZDJĘCIA] 5 - Polskie Radio Rzeszów Zasypane, zakopane… w Przemyślu [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/20260112_103611-e1768327859769-120x86.jpg)



