Walkę o ćwierćfinał Pucharu Europy zwycięsko rozpoczęły tenisistki stołowe Fibrain AZS Politechniki Rzeszów. Na wyjeździe w pierwszym meczu o awans do czołowej ósemki pokonały francuski zespół Lille Metropole 3;1. Dwa punkty dla naszego zespołu zdobyła Li Fen a jeden Katarzyna Grzybowska . Swój pojedynek po pięciosetowej walce przegrała jedynie Zuzanna Wielgos.
O przebiegu rywalizacji mówi trener AZS Karol Paśko:
Rewanż 14 lutego w Rzeszowie.
Tekst: B. Wisz / Fot.: ilustracyjna




![Pożar drewnianego budynku w Jasionowie w powiecie brzozowskim [AKTUALIZACJA] 5 - Polskie Radio Rzeszów Ewakuacja McDonald’s w Mielcu. Pomiary nie wykazały zagrożenia chemicznego](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/DSC033911-120x86.jpg)


