Po informacjach o kilku rozstaniach beniaminek Tauron Ligi Ita Tools Stal Mielec poinformował, że w najbliższym sezonie klub reprezentować będzie Weronika Gierszewska. Atakująca pojawiła się w Mielcu przed ostatnim jakże udanym sezonem, przychodząc po zakończeniu kontraktu w San Pajdzie Jarosław. W minionym sezonie zagrała w 28 meczach, zdobyła 352 punkty, w tym było to 26 asów i 35 punktów zdobytych blokiem.
fot. archiwum

![[ZDJĘCIA] Półfinał TAURON Pucharu Polski: wygrana Asseco Resovii Rzeszów 2 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] Półfinał TAURON Pucharu Polski: wygrana Asseco Resovii Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSC01448-1-350x250.jpg)

![[AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA] Siatkarki Developresu wygrały na wyjeździe z SSC Palmberg Schwerin 4 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA] Siatkarki Developresu wygrały na wyjeździe z SSC Palmberg Schwerin](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSC00810-350x250.jpg)
![Ostrzeżenia IMGW dla Podkarpacia: silny mróz, śnieg i zamiecie 5 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Warunki na drogach i ciężka sytuacja energetyczna na Podkarpaciu po opadach śniegu](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/niski-kat-strzalu-osoby-idacej-po-pokrytym-sniegiem-chodniku-pod-sniegiem-e1763880211157-120x86.jpg)


