W Rzeszowie osoby niepełnosprawne mogły bezpośrednio spotkać się i porozmawiać z pracodawcami w czasie giełdy pracy. Po raz pierwszy odbyła się w sali konferencyjnej Zakładu aktywności Zawodowej w Rzeszowie.
Oferty zatrudnienia przedstawiło kilkunastu pracodawców z kilku branż. Były dostępne propozycje pracy m.in. w biurze, gastronomii, ochronie, przy obsłudze klienta, dla specjalistów ds. rozliczeń i sprzedaży. Można też było uzyskać informacje od specjalistów z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, ZUS-u oraz urzędu pracy.
Giełdę zorganizowała Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON w ramach projektu Katalizator II realizowanego ze środków PFRON.
Tekst, fot.: M. Iwanicka

![Babcia potrąciła półtoraroczną wnuczkę na prywatnej posesji. Dziecko trafiło do szpitala 2 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Sadkowej Górze. Lądował śmigłowiec LPR, 63-letnia kobieta zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/LPR-350x250.jpg)


![Babcia potrąciła półtoraroczną wnuczkę na prywatnej posesji. Dziecko trafiło do szpitala 5 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Sadkowej Górze. Lądował śmigłowiec LPR, 63-letnia kobieta zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/LPR-120x86.jpg)


