Dziś (14.02) w Tarnobrzegu rewanżowy pojedynek ćwierćfinałowy w ramach rozgrywek Ligi Mistrzyń w tenisie stołowym. KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg podejmie włoski zespół podejmie Marcozzi – Quattro Mori – Cagliari Tennistavolo.
Podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka są zdecydowanymi faworytkami ten konfrontacji tym bardziej, że w ekipie przeciwnej zabraknie czołowych zawodniczek.
Z kolei w składzie KTS po ponad rocznej przerwie znajdzie się i na pewno zagra HAN YING.
Natalia Bajor, która we Włoszech wygrała dwa pojedynki liczy na wygraną i przypieczętowanie awansu do półfinału.
Pierwszy mecz nasza drużyna wygrała we Włoszech 3:2. A początek rywalizacji dziś w hali tarnobrzeskiego MOSiR-u o godz.18.00.
Tekst, fot.: R. Pytka




![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Trasa zablokowana, pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 5 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Trasa zablokowana, pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce-120x86.jpeg)
![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Trasa zablokowana, pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 6 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Trasa zablokowana, pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce.jpeg)

