Biegacze z całego województwa wzięli udział w zorganizowanym po raz pierwszy Rzeszowskim Biegu Walentynkowym. W biegu dla par wystartowało 60 osób, podobnie w biegu dla singli. Uczestnicy rywalizowali na dystansie 5 kilometrów. Trasa prowadziła przez rzeszowskie Bulwary, wzdłuż Wisłoka ustawione zostały płonące pochodnie. Wydarzenie zorganizowała Fundacja na rzecz osób z zespołem Dawna Szansa 21. Relacja Bernadety Szczypty.
Tekst i fot. B.Szczypta





![[AKTUALIZACJA] Makabryczne odkrycie w Lutoryżu. Ludzkie szczątki na budowie domów jednorodzinnych 7 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Makabryczne odkrycie w Lutoryżu. Ludzkie szczątki na budowie domów jednorodzinnych - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/AKTUALIZACJA-Makabryczne-odkrycie-w-Lutoryzu.-Ludzkie-szczatki-na-budowie-domow-jednorodzinnych-5.jpeg)

