Największe sukcesy w Zorzy osiągali wtedy Tadeusz Mycek z Chmielowa i Wacław Jurgielewicz z Tarnobrzega. Oni, odbywając obowiązkową służbę wojskową, reprezentowali również barwy zespołu Legii Warszawa i zdobyli w 1971 roku tytuł kolarskiego Drużynowego Mistrza Polski.
Z obecnymi najbardziej aktywnymi i odnoszącymi sukcesu kolarzami amatorami tarnobrzeskiej Zorzy rozmawiał Robert Pytka



![Odblokowana trasa w kierunku ronda Pobitno w Rzeszowie po zderzeniu aut [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-350x250.jpg)



