Hania Kędzierska z tatą Pawłem i Łucja Chrostowska z mamą Marcjanną zorganizowali w Rzeszowie zawody hobby horsingu. Hania i Łucja do tej pory brały udział w takich wydarzeniach jako zawodniczki. Ich marzeniem było zorganizowanie hobby horsingu w Rzeszowie. Udało się to. Do stolicy regionu przyjechało kilkudziesięciu zawodników.
O swojej przygodzie z hobby horsingiem opowiedziały: Karolina Bogacz i Aleksandra Gorzkowska z Krakowa, Florentyna Pawłowska z Łochowa i Kornelia Walewska z Leną Gajor z Rzeszowa. Rozmawiała Małgorzata Iwanicka.





![Wypadek autokaru z pielgrzymami z Podkarpacia na Węgrzech. 12 osób nie żyje [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek autokaru z pielgrzymami z Podkarpacia na Węgrzech. 12 osób nie żyje [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/08/Zrzut-ekranu_16-8-2026_111919_www.facebook.com_.jpeg)

