Koszykarki Panter Łańcut w turnieju półfinałowym o awans do I ligi rozgrywanym we własnej hali odniosły komplet trzech zwycięstw. Najpierw pokonały Huragan Wołomin 76-35, następnie zwyciężyły Spartę Ziębice 75-67.
Dziś natomiast zagrały z najsłabszą w stawce drużyną Basket 4ever Ksawerów i wygrały 91;52. Najskuteczniej w zespole łańcuckim zagrały: Duchnowska zdobyła 26, oraz Wojtylas 24. Tym samym koszykarki Panter Łańcut zapewniły sobie udział w turnieju półfinałowym o awans do I ligi.
Tekst: B. Wisz / Fot.: ilustracyjna




![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 5 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


