Wypadek w Markowej. Jedna osoba trafiła do szpitala. Do wypadku doszło na drodze 881 obok stacji paliw. Jak przekazał nam podkom. Wojciech Gruca, rzecznik łańcuckich policjantów, sygnał o wypadku mundurowi otrzymali około godziny 17.40.
Jak wstępnie ustalono, kierowca citroena nie ustąpił pierwszeństwa audi. W wyniku zderzenie, ranny został kierowca audi. Na miejscu występują utrudnienia.
Tekst: A. Jodłowska / Fot.: ilustracyjna

![Babcia potrąciła półtoraroczną wnuczkę na prywatnej posesji. Dziecko trafiło do szpitala 2 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Sadkowej Górze. Lądował śmigłowiec LPR, 63-letnia kobieta zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/LPR-350x250.jpg)


![Babcia potrąciła półtoraroczną wnuczkę na prywatnej posesji. Dziecko trafiło do szpitala 5 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Sadkowej Górze. Lądował śmigłowiec LPR, 63-letnia kobieta zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/LPR-120x86.jpg)


