W Cmolasie ciągnik zderzył się z samochodem osobowym. Jak przekazał nam podkom. Adrian Kocój, rzecznik KPP w Kolbuszowej, do zdarzenia doszło przed godziną 19.00. Na tył ciągnika z przyczepioną maszyną rolniczą najechał volkswagen.
Służby udzielają pomocy medycznej kierowcy samochodu osobowego, który najprawdopodobniej zostanie przewieziony do szpitala. Droga krajowa nr 9 jest całkowicie zamknięta. Na ten moment, nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Na miejscu pracują służby.
Tekst: A. Jodłowska / Fot.: ilustracyjna


![[Aktualizacja] Zderzenie samochodu z busem na DK28 w Siepietnicy. Koniec utrudnienia 3 - Polskie Radio Rzeszów Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Dębicy. Poszkodowana trafiła do szpitala](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/03/DSC08772-350x250.jpg)




