Policjanci z jasielskiej drogówki w ciągu trzech dni zatrzymali dwunastu kierowców, którzy znacznie przekroczyli dopuszczalną prędkość. Niechlubnym rekordzistą okazał się 39-letni kierowca alfy romeo, który w miejscowości Siepietnica pędził aż 159 km/h.
Podczas kontroli mężczyzna tłumaczył, że jechał tak szybko, ponieważ jego dziecko lubi szybką jazdę. Jak się okazało, kierowca nie pierwszy raz złamał przepisy – był drogowym recydywistą. Policjanci nałożyli na niego mandat w wysokości 5 tys. złotych oraz 15 punktów karnych. Ponieważ odmówił jego przyjęcia, sprawa trafi do sądu.
Mężczyzna, podobnie jak dziewięciu innych zatrzymanych kierowców, stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
Oprac. MP





![[AKTUALIZACJA] Utrudnienia na A4 w Terliczce mogą potrwać do jutra (11.07). Część turbiny wiatrowej wypadła z ciężarówki 6 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Utrudnienia na A4 w Terliczce mogą potrwać do jutra (11.07). Część turbiny wiatrowej wypadła z ciężarówki - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/AKTUALIZACJA-Utrudnienia-na-A4-w-Terliczce-moga-potrwac-do-jutra-11.07.-Czesc-turbiny-wiatrowej-wypadla-z-ciezarowki-5.jpg)

