W Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej, czyli kościele Ojców Dominikanów w Tarnobrzegu odbędzie się dziś koncert pt. „Stabat Mater”. Muzyczną ucztę poprzedzi słowo wstępne, które wygłosi Mariusz Ryś, wicedyrektor Tarnobrzeskiego Domu Kultury.
Publiczności zaprezentują się wybitne śpiewaczki: Karin Wiktor – Kałucka sopran oraz Magda Niedbała – Solarz – alt.
Artystkom towarzyszyć będzie Krakowski Zespół Kameralny.
Początek wydarzenia, którego organizatorami są: Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Klasztor OO. Dominikanów o godz. 19.00
Tekst. R. Pytka






![Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/AKTUALIZACJA-Makabryczne-odkrycie-w-Lutoryzu.-Ludzkie-szczatki-na-budowie-domow-jednorodzinnych-4.webp)

