Na PANIAGĘ zaprosiliśmy mieszkańców Rzeszowa. Jak co roku, 3 maja stolica Podkarpacia świętowała Dzień Paniagi – wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnęło zarówno mieszkańców, jak i turystów. W programie nie zabrakło licznych atrakcji: muzycznych, artystycznych i rozrywkowych. Co przygotowano na tegoroczną edycję? Szczegóły przedstawili Piotr Madura i Marcin Dziedzic, dyrektor Estrady Rzeszowskiej.
Rozmawiał Adam Głaczyński
Fot: Marek Maśniak
Tekst: Klaudia Gnatowska





![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

