Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło około godziny 13:00 na moście na ulicy Przemyskiej w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem, 88-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, z bliżej nieokreślonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w barierę energochłonną. Pomimo natychmiastowej akcji ratunkowej i prowadzonej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować. Niewykluczone, że 88-latek zasłabł w trakcji kierowania pojazdem.
Oprac. D. Kapała





![Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/przejscie-dla-pieszych.jpg)

