Dziś obchodzimy europejski dzień e-aktywności obywatelskiej. Dzięki cyfryzacji wiele urzędowych spraw można załatwić w Internecie jednym kliknięciem bez wychodzenia z domu. Dla jednych jest to ułatwienie codziennego życia, a według niektórych może nieść ze sobą różne zagrożenia. A czy mieszkańcy Rzeszowa korzystają z usług takich jak ePUAP, czy mObywatel? O to zapytał Łukasz Lęcznar
Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w 2024 roku dostęp do Internetu posiadało w Polsce prawie 96% gospodarstw domowych.





![Pożar w zakładzie motoryzacyjnym w Sędziszowie Małopolskim [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Pożar w zakładzie motoryzacyjnym w Sędziszowie Małopolskim [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/Pozar-w-zakladzie-motoryzacyjnym-w-Sedziszowie-Malopolskim-AKTUALIZACJA-2.jpg)

