Na drodze krajowej nr 9, na odcinku między Nową Dębą a Kolbuszową, w miejscowości Majdan Królewski, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W wyniku wypadku jedna osoba została ranna.
Droga w kierunku Tarnobrzega jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby ratunkowe i policja, które zabezpieczają miejsce zdarzenia oraz kierują ruchem. Samochody kierowane są na objazdy w kierunku Komorowa i Huty Komorowskiej.
Przewidywany czas utrudnienia to około 2,5 godziny. Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności i wybór innych tras.
Aktualizacja z godz. 11
GDDKiA poinformowała, że nie ma już utrudnień na trasie.
Tekst: M. Piątkiewicz

![[AKTUALIZACJA] Czołowe zderzenie w Połomi. Ruch na DK19 całkowicie wstrzymany 2 - Polskie Radio Rzeszów Uwaga kierowcy – wypadek w Strzegocicach, wprowadzono ruch wahadłowy](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/08/Wypadek-3-120x86.jpg)







