Na drodze ekspresowej numer S19, na odcinku między węzłami Nowa Sarzyna i Łowisko w kierunku Rzeszowa, doszło do awarii pojazdu.
Jak informuje rzeszowski oddział GDDKiA, w miejscowości Łowisko zablokowany został prawy pas ruchu.
Ruch odbywa się pasem szybkim. Utrudnienia mogą potrwać około 1,5 godziny.
Tekst: A. Radochońska – Kloc



![Odblokowana trasa w kierunku ronda Pobitno w Rzeszowie po zderzeniu aut [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-350x250.jpg)



