Ciało 54-letniego mieszkańca powiatu jasielskiego odnaleziono w rzece Wisłoce w miejscowości Dąbrówka. Mężczyzna był poszukiwany po zgłoszeniu zaginięcia z podejrzeniem próby samobójczej.
W tym artykule
Intensywne poszukiwania zakończone odnalezieniem ciała
W miniony czwartek po godzinie 19 jasielska policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 54-letniego mężczyzny, który oddalił się z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku. Informacje wskazywały na możliwość targnięcia się na życie, dlatego natychmiast rozpoczęto działania poszukiwawcze.
Do działań poszukiwawczych została zadysponowana znaczna ilość funkcjonariuszy policji oraz przewodnik z psem służbowym z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. W działaniach poszukiwawczych brała również udział krynicka grupa GOPR. Po kilku godzinach intensywnych działań funkcjonariusze odnaleźli ciało mężczyzny w rzece Wisłoce na terenie miejscowości Dąbrówka. Ciało denata było częściowo zanurzone w wodzie.
– informuje podkomisarz Barbara Pawłowska z KPP w Jaśle
Śledztwo w toku, decyzja o sekcji zwłok
Na miejscu zdarzenia pracował prokurator, który podjął decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Ma ona pomóc ustalić dokładną przyczynę śmierci 54-latka. Sprawą zajmują się funkcjonariusze Posterunku Policji w Kołaczycach.
Policja i prokuratura nie udzielają na tym etapie szczegółowych informacji na temat przebiegu wydarzeń, oczekując na wyniki ekspertyz. Wiadomo jednak, że okoliczności tragedii będą dokładnie wyjaśniane.
B. Ziomek








