„Mamma Mia ABBA” – pod takim tytułem odbędzie się dziś (25.05) koncert w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie, z okazji jutrzejszego Dnia Matki.
Działający przy placówce zespół wokalny „SingSOK i Przyjaciele” pod kierunkiem Claudii Kopeć-Kaczmarskiej zaśpiewa najpiękniejsze utwory zespołu ABBA. Będzie to okazja dla młodych wokalistek do zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych mieszkańcom Nowej Dęby.
Początek koncertu o godz. 16 na sali widowiskowej Samorządowego Ośrodka Kultury. Organizatorzy proszą, w miarę możliwości, o założenie białych strojów. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.
Tekst: Mikołaj Tomasiewicz
Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia? Masz ciekawy film lub zdjęcie z okolicy? A może chcesz wyrazić swoją opinię na temat bieżących spraw? ZGŁOŚ TEMAT TUTAJ



![Lekarze wojskowi na Węgrzech. Sprawdzą, czy kolejni ranni mogą wrócić do Polski 4 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Lotnisko w Wilnie wznowiło loty po wielogodzinnym zamknięciu z powodu balonów z kontrabandą](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/widok-skrzydla-samolotu-podczas-startu-lub-ladowania-350x250.jpg)



