Na Podkarpaciu – wedle danych sondażowych (exit poll) – Karol Nawrocki uzyskał najwyższy wynik w kraju. Otrzymał 72 proc. głosów. Rafał Trzaskowski – 28 proc.
Kandydat popierany przez Prawo i Sprawiedliwość powiedział na wieczorze wyborczym w swoim sztabie, że wierzy w zwycięstwo w tych wyborach i podziękował wszystkim, którzy poparli jego kandydaturę.
W niedzielę odbyła się II tura wyborów prezydenckich. Swój głos zdecydowała się oddać rekordowa liczba uprawnionych. Frekwencja w kraju szacowana jest na 72,8 proc. Jeśli dane się potwierdzą, byłaby najwyższą frekwencją w wyborach prezydenckich w Polsce.
Tekst: J. Jaracz, A. Karłowska, PAP

![Utrudnienia na A4 w kierunku Korczowej, samochód uderzył w bariery 2 - Polskie Radio Rzeszów Tragiczny wypadek w Jeżowem. Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/policja-e1765385054557-350x250.jpg)





