W audycji Sprawa w toku wracamy do tematu bezdomnych zwierząt, często krzywdzonych przez ludzi. Na szczęście są osoby, które poświęcają swój czas oraz wiedzę, by pomagać czworonogom. Zdarza się, że są chore i aby przeżyć, potrzebują interwencji człowieka.
Gościem programu jest Katarzyna Strzępka z Łańcuta, społeczna opiekunka dzikich i bezdomnych zwierząt. Apeluje na naszej antenie o wrażliwość. Opowiada między innymi o tym, jak zajmuje się kotami.
Do wysłuchania rozmowy zaprasza Iwona Piętak.
Tekst, fot.: A. Karłowska




![Zamknięte lotniska w Rzeszowie i Lublinie. Wojsko reaguje na działania Rosji [aktualizacja] 5 - Polskie Radio Rzeszów Szef SBU: Na lotnisku w Rzeszowie udaremniono zamach na prezydenta Zełenskiego](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/06/DSC07911-120x86.jpg)



