Już o 18:00 polska reprezentacja kobiet do lat 19 rozpocznie drugi mecz w ramach finałów Mistrzostw Europy, które rozgrywane są na Podkarpaciu. W pierwszym pojedynku Polki zremisowały z Włoszkami 1-1. Teraz zmierzą się z reprezentacją Francji. Na inaugurację rywalki pokonały Szwecję 3-0. Jak podkreśla trener, Polkom nie straszne żadna rywalki.
Inez Sikora liczy na doping polskich kibiców.
Początek meczu w Mielcu o godz. 18:00. Dziś także pozostałe trzy spotkania na Mistrzostwach Europy kobiet U-19. W Stalowej Woli o godz. 19:00 Szwedki zmierzą się z Włoszkami. W drugiej grupie o godz. 17:00 w Rzeszowie Hiszpanki zagrają z Holenderkami, a w Tarnobrzegu Portugalia zmierzy się z Anglią.
Tekst: P. Socha


![Zełenski: Ukraina oferuje Polsce konsultacje w zakresie ochrony przed dronami 3 - Polskie Radio Rzeszów Wojsko zestrzeliło drony, które wleciały na terytorium Polski. Lotnisko w Jasionce wznawia loty [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/drone-4616421_1280-120x86.jpg)






