Potrącenie pieszego na torach
Tragedia na torach w Łańcucie. W niedzielę (5.04) wieczorem doszło tutaj do potrącenia pieszego przez pociąg relacji Świnoujście-Przemyśl.
Niestety mężczyzna nie przeżył
– informuje Piotr Wojtunik, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji.
Komunikacja zastępcza
W związku z wypadkiem wstrzymany został ruch pociągów. Poinformował o tym na swojej stronie przewoźnik. Dla pasażerów zorganizowano autobusową komunikację zastępczą.
Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności zdarzenia.


![Zderzenia z udziałem motocyklistów. Utrudnienia w Jasionowie [AKTUALIZACJA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Dwa wypadki jednego poranka. Zderzenia aut w Krośnie i Haczowie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/03/policja-350x250.jpg)


![[AKTUALIZACJA] Łatwogang w trasie. Zbiórka dla ośmioletniego Maksa Tockiego [STREAM] 6 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Łatwogang w trasie. Zbiórka dla ośmioletniego Maksa Tockiego [STREAM] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/05/WhatsApp-Image-2026-05-22-at-16.32.25.jpeg)

