Fotoklub Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie został uhonorowany jedną z głównych nagród podczas XXIII Podkarpackich Konfrontacji Fotograficznych – jednego z najważniejszych wydarzeń fotograficznych w regionie. Tegoroczna edycja zgromadziła 132 autorów reprezentujących 19 klubów i grup fotograficznych z całego regionu. Zaprezentowano łącznie 310 prac.
Fotografie krośnieńskich artystów zakwalifikowały się do wystawy pokonkursowej, a sam klub znalazł się w elitarnym gronie pięciu laureatów nagród głównych przyznanych przez profesjonalne jury. Pokonkursową wystawę można oglądać do 20 lipca w Galerii Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.
Konkurs odbywa się pod patronatem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców, a jego organizatorem jest Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.
Tekst: JŚ


![Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Podkarpaciu [ZDJĘCIA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/IMG_20260129_111011-350x250.jpg)
![Koniec utrudnień na DK28 w Zimnej Wodzie. Ruch przywrócony po awarii gazociągu [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Remont drogi wojewódzkiej 28 między Zarszynem a Sanokiem. Utrudnienia dla kierowców](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/10/road-sign-4474011_1280-e1761718570146-350x250.jpg)





