W Sanoku otwarto „bikepark” – tor do wyczynowej i ekstremalnej jazdy rowerem. Całość znajduje się na ulicy Stróżowskiej, na tak zwanej „Prochowni”. Otwarcie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród entuzjastów tego niebezpiecznego sportu.
O przygotowanych trasach opowiada inicjator projektu Jerzy Domaradzki:
Powstanie sanockiego „bikeparku” pozytywnie ocenili uczestnicy wydarzenia, korzystający z możliwości pierwszych przejazdów:
Udział w przejażdżkach po „gapach”, „muldach” i „dropach” będzie można wziąć z kolei w Sanoku, już od jutra (07.07). Planowane jest również oświetlenie terenu do jazdy nocnej.
Tekst: Piotr Olechniewicz / Fot.: pixabay.com




![Jedna osoba poszkodowana po zderzeniu samochodów w Łężanach [AKTUALIZACJA] 5 - Polskie Radio Rzeszów Podkarpaccy policjanci podsumowali bożonarodzeniowy weekend](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC09007-120x86.jpg)



