Ze zmiennym szczęściem rozpoczął rywalizację we włoskim wyścigu Rally di Roma Capitale 18-letni rzeszowski kierowca Adrian Rzeźnik z pilotem Kamilem Kozdroniem. Najpierw obaj wygrali w stawce pucharowych Fiest Rally3 oraz w kategorii ERC3 krótki, ale efektowny odcinek u stóp rzymskiego Koloseum. Z kolei na sobotnim oesie mieli problemy z elektroniką i stracili kilka minut, po czym ich auto doznało awarii. W niedzielę Rzeźnik i Kozdroń na trzech z sześciu odcinków specjalnych zajmowali miejsca w czołowej trójce, ale ostatecznie niegroźny wypadek wykluczył ich z dalszej rywalizacji. Kolejną rundą Rajdowych Mistrzostw Europy będzie rozgrywany u naszych południowych sąsiadów Barum Czech Rally Zlín (od 15 do 17 sierpnia). Adrian Rzeźnik ma na swoim koncie już dwa pełne sezony startów oraz tytuł wicemistrza Litwy. Obecnie, wraz z Kamilem Kozdroniem, startuje w pełnym cyklu Rajdowych Mistrzostw Europy.
Tekst: B.Wisz



![Wypadek w Sadkowej Górze. Lądował śmigłowiec LPR, 63-letnia kobieta zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Sadkowej Górze. Lądował śmigłowiec LPR, 63-letnia kobieta zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/wypadek-1-350x250.jpg)

![[AKTUALIZACJA] Utrudnienia na A4 w Terliczce mogą potrwać do jutra (11.07). Część turbiny wiatrowej wypadła z ciężarówki 6 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Utrudnienia na A4 w Terliczce mogą potrwać do jutra (11.07). Część turbiny wiatrowej wypadła z ciężarówki - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/AKTUALIZACJA-Utrudnienia-na-A4-w-Terliczce-moga-potrwac-do-jutra-11.07.-Czesc-turbiny-wiatrowej-wypadla-z-ciezarowki-5.jpg)

