W audycji sprawdzimy czy wkrótce kierowców zastąpią pojazdy autonomiczne i spowoduje to zwiększenie bezpieczeństwa na naszych drogach? Naszym gościem będzie kierowca rajdowy Paweł Hoffman, który opowie o udziale w Rajdzie Małopolskim, odbywający się w miniony weekend. Zaprosimy Państwa również na imprezę motoryzacyjną do Nowej Dęby, o której opowiedzą jej organizatorzy. Będzie też jak zawsze kilka informacji ze świata motoryzacji.
fot. Grzegorz Kozera i Jakub Rozmus



![Motomagazyn 16.01 [ZDJĘCIA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Motomagazyn 16.01 [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/20250830_221030-350x250.jpg)
![Nadchodzą lodowate noce. Mieszkańcy mówią, jak sobie radzą [SONDA] 5 - Polskie Radio Rzeszów Mróz do –12 stopni w Rzeszowie. SONDA: jak mieszkańcy chronią się przed zimnem?](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/crop-obejmujacy-para-w-znosic-120x86.jpg)




