Za nami rozpoczęcie roku szkolnego – uroczystości, akademia, przemówienia. Przed uczniami dziesięć miesięcy nauki i ciężkiej pracy – trudnej i przez wielu nielubianej.
W Tu i Teraz rozmawialiśmy o tym, dlaczego dzieci i młodzież tak negatywnie oceniają szkołę. Dlaczego jej nie lubią i z utęsknieniem wyczekują kolejnych wolnych dni – na te pytania odpowiedziała Dorota Dominik, pedagożka i dyrektorka Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Rzeszowie w rozmowie z Aliną Pochwat-Cichą.
Tekst Z.Jarosz, fot F.Kłęk




![Zamknięte lotniska w Rzeszowie i Lublinie. Wojsko reaguje na działania Rosji [aktualizacja] 5 - Polskie Radio Rzeszów Szef SBU: Na lotnisku w Rzeszowie udaremniono zamach na prezydenta Zełenskiego](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/06/DSC07911-120x86.jpg)



