W Zamkolandii wraz z początkiem roku szkolnego rozmawialiśmy o powrocie uczniów do szkoły. Janek, Ania i Filip opowiadali o tym, jak to wyglądało u nich. Nie zawsze to tylko przyjemne powroty, czasami zmiana klasy lub szkoły jest stresująca dla dzieci. Do tego może to być połączone z dokuczaniem przez rówieśników.
Przemysław Chruściel trener i terapeuta z Fundacji ProFil odpowiedział jak dzieci w takich sytuacjach mogą sobie radzić. Ważne jest, by mieli wsparcie rodziców i nauczycieli.
Zaprasza Małgorzata Iwanicka.
Tekst i fot.: M. Iwanicka





![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

