Jak informuje Zarząd Zieleni Miejskiej, przez najbliższe tygodnie sadzone będą m.in. lipy, buki, graby, jarzęby, dęby, klony, platany, wiśnie, jabłonie, świerki i tulipanowce. W sumie ma to być 600 nowych drzew. Wszystkie zostaną objęte trzyletnią gwarancją.
Nowe drzewa będą sadzone w parkach, pasach zieleni wzdłuż dróg oraz na skwerach i zieleńcach. Każde z nich będzie posiadało system napowietrzająco-nawadniający.





![[AKTUALIZACJA] Utrudnienia na A4 w Terliczce mogą potrwać do jutra (11.07). Część turbiny wiatrowej wypadła z ciężarówki 6 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Utrudnienia na A4 w Terliczce mogą potrwać do jutra (11.07). Część turbiny wiatrowej wypadła z ciężarówki - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/AKTUALIZACJA-Utrudnienia-na-A4-w-Terliczce-moga-potrwac-do-jutra-11.07.-Czesc-turbiny-wiatrowej-wypadla-z-ciezarowki-5.jpg)

