Jak informuje Zarząd Zieleni Miejskiej, przez najbliższe tygodnie sadzone będą m.in. lipy, buki, graby, jarzęby, dęby, klony, platany, wiśnie, jabłonie, świerki i tulipanowce. W sumie ma to być 600 nowych drzew. Wszystkie zostaną objęte trzyletnią gwarancją.
Nowe drzewa będą sadzone w parkach, pasach zieleni wzdłuż dróg oraz na skwerach i zieleńcach. Każde z nich będzie posiadało system napowietrzająco-nawadniający.



![Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/AKTUALIZACJA-Makabryczne-odkrycie-w-Lutoryzu.-Ludzkie-szczatki-na-budowie-domow-jednorodzinnych-4-350x250.webp)

![Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/AKTUALIZACJA-Makabryczne-odkrycie-w-Lutoryzu.-Ludzkie-szczatki-na-budowie-domow-jednorodzinnych-4.webp)

