W Dębicy otwarto nową siedzibę Podstacji Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego. Uroczystości odbyły się przy okazji poniedziałkowych (06.10) obchodów Dni Ratownictwa Medycznego. Z tej okazji powiat dębicki przekazał też 300 tysięcy złotych powiatowi mieleckiemu na zakup nowego ambulansu. Wręczono też wyróżnienia. Od teraz całodobowo będą dyżurować tam trzy zespoły ratunkowe, w tym jeden specjalistyczny.
Źródło: powiatdebicki.pl


![Pożar ochronki w Grodzisku Dolnym. Ewakuowano dzieci i opiekunów 4 - Polskie Radio Rzeszów Pożar w przemyskiej firmie zajmującej się dystrybucją płyt drewnopochodnych [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/08/DSC04461-1-350x250.jpg)



![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

